מה קורס הכנה ללידה בנס ציונה יתרום לכם

קורס הכנה ללידה בנס ציונה

כחלק ממסע הלידה, ישנם אמהות שיעדיפו לעבור קורס הכנה ללידה לפני הדבר האמיתי של לידת תינוק, שכן קורס כזה, בעיקר בלידה ראשונה, מכניס רוגע מסוים לאם וגורם לה להבין שדברים יכולים להראות נחמדים יותר ופחות מלחיצים, לפני הלידה הקרבה, קראו גם את הכתבה בלינק http://darmayoga.co.il/babyyoga.

מה קורס הכנה ללידה בנס ציונה יתרום לכם?

קורסים להכנה ללידה קיימים במגוון רחב של אפשרויות וכדי לדעת על אופן ההתרשמות של אנשים שעברו קורסים כאלו, נביא בפניכם כמה תגובות מעניינות על אופן הקורסים ועל תרומתם.

פזית זילברברג – הכנה ללידה | תגובות

אורית, אחת הלקוחות המרוצות מספרת: "נפגשנו עם פזית אחרי שהלידה הראשונה הייתה קיסרית והיה לנו טוב. היה חשוב לי מאוד ללדת לידה רגילה, כדי לא להיתקע כל החיים עם קיסריות. פזית המהממת הדריכה אותנו איך לעבוד נכון עם הצירים, איך לנשום נכון ואיך בעלי יכול לעזור לי לעבור את הצירים בשלום. אני מרוצה עד הגג".

למה כדאי להשתתף בקורס הכנה ללידה?

מחקרים רבים מצביעים על כך, שיולדות אשר סיימו קורס הכנה ללידה מקיף ואיכותי מדווחות על פחות כאבים בלידה, משתמשות בפחות משככי כאבים וחוות את הלידה כאירוע חיובי. ברוב הקורסים לומדים את כל מה שעובר על יולדת ולעובר במהלך הלידה.

> בדקו בלינק קורס הכנה ללידה בנס ציונה

בחלק מהקורסים לומדים גם כיצד לעבור את הלידה ולקחת אותה כחוויה טובה, וכיצד לשמור על גופך לכל אורך הלידה וכן כיצד לקדם את הלידה וכיצד להרגיש כמה שיותר נוח בלידה.

אם ארגיש ציר, איך אדע אם הוא אמיתי?

כשאת מרגישה צירים שאינם מובילים אותך ללידה, צירים אלה נקראים "ברקסטון היקס" או בשפה משוחררת, צירים מדומים. אלו צירים שבדרך כלל אינם סדירים, לא תכופים ולא ממש כואבים והם גם לא מתגברים ככל שחולף הזמן.

לעיתים הם חולפים, לעיתים הם קופצים לביקור קצרצר אך צירים אמיתיים ומשמעותיים, הם שגורמים לכאבים החזקים שכולן מדברות עליהם לפני לידה וקשה להתעלם מהם או לטעות בהם. העוצמה והתדירות שלהם מתגברת עם הזמן ומביאה את הגוף וההרגשה להבין, שהנה זה מתקרב.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

פלאג אנאלי לא רק לנשים

צעצועי מין נועדו לאפשר חדירה אחורית בטוחה, כיפית, מענגת והדרגתית. אחד המוצרים המוכרים שמאפשרים למשתמש חדירה אל פי הטבעת, ומכאן עינוג של נקודת ה g

קרא עוד »

הדברת נמלי אש

נמלת אש מקומית, מורכבת מארבעה תת-מינים עיקריים: נמלת אש מקומית דרומית, נמלת אש טרופית, נמלת אש מדברית ונמלת אש קטנה. איך תוכלו להתמודד עם נמלת

קרא עוד »