לקראת הקיץ הקרב: איך כדאי להתגונן מפני השמש?

הגנה מפני השמש

חשיפה לשמש חשובה לבריאות ובו זמנית גם מסוכנת. עלינו לדעת איך להיחשף אל השמש בצורה מדודה ובריאה. הטיפים הבאים נועדו לסייע לכם להגן על עצמכם מפני השמש מבלי לוותר על ההנאות של הקיץ. הכינו את עצמכם לקראת הקיץ ותצליחו לסיים אותו ללא כוויות שמש וללא נזקים בריאותיים. 

הגנה על העור מפני השמש

העור הוא האיבר הגדול ביותר (ידעתם שהוא מהווה 15% ממשקל הגוף?). התפקיד העיקרי של העור הוא וויסות הטמפרטורה ומניעת התייבשות של הרקמות הפנימיות בגוף. העור משמש גם שכבת הגנה ומונע חדירה גורמים מזיקים אל הגוף. במהלך הקיץ אנחנו לובשים בגדים קצרים כך שהעור חשוף לשמש ועלינו לדעת להגן עליו. ללא שימוש בתכשירי הגנה קרני השמש גורמות נזק לתאי העור. הגנה על העור מפני השמש דורשת שימוש בקרם הגנה, הימנעות מחשיפה אל השמש בשעות חמות. עלינו להקפיד להשתמש בקרם הגנה בכל יציאה מהבית (לא רק לים או לבריכה). 

הגנה על השיער מפני השמש

השמש החמה מכה בשיער שעל ראשנו וגורמת לו להיות שביר יותר. אם נקפיד להגן על השיער מפני השמש עם כובע ותכשירים מסנני קרינה – נצליח לסיים את הקיץ עם שיער בריא ורך. התזה של ספריי אלופירסט חיונית להגנה על השיער מפני נזקי המים של הים והבריכה. 

טיפים להגנה על העור מהשמש

  1. שימוש התכשיר מסנן קרינה במספר גבוה של 30SPF לפחות. יש למרוח את הקרם 30 דקות לפני היציאה מהבית ולחדש את המריחה בהתאם לצורך. 
  2. הקפידו לחבוש כובע להגנה על עור הפנים והשיער מפני השמש. 
  3. הרכיבו משקפי שמש להגנה על העיניים מפני השמש. 
  4. אל תשכחו למרוח שפתון עם מקדם הגנה להגנה על השפתיים. 
  5. השעות בהן הקרינה חזקה הן 10:00 בבוקר עד 16:00 אחר הצהריים. כדאי לצמצם את החשיפה לשמש בשעות אלו. 

מגוון מוצרים להגנה מפני השמש, צמחי מרפא ותוספי תזונה מחכים לכם – ב CLUB PHARM

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

פלאג אנאלי לא רק לנשים

צעצועי מין נועדו לאפשר חדירה אחורית בטוחה, כיפית, מענגת והדרגתית. אחד המוצרים המוכרים שמאפשרים למשתמש חדירה אל פי הטבעת, ומכאן עינוג של נקודת ה g

קרא עוד »

הדברת נמלי אש

נמלת אש מקומית, מורכבת מארבעה תת-מינים עיקריים: נמלת אש מקומית דרומית, נמלת אש טרופית, נמלת אש מדברית ונמלת אש קטנה. איך תוכלו להתמודד עם נמלת

קרא עוד »