האם יש סיכונים בניתוח אף

ניתוח אף רפואי ואסתטי - מה ההבדל

אם כבר זמן מה אתם חושבים לעבור ניתוח הקטנת אף, חשוב מאוד שתדעו שעל אף שמדובר בניתוח נבחר מאוד על ידי לא מעט אנשים כיום, הרי שעדיין מדובר בניתוח לכל דבר המבוצע באמצעות הליך כירורגי. על כן, בטרם בוחרים לבצע ניתוח אף, חשוב מאוד להתכונן היטב לקראת הניתוח, לקרוא את כל המידע הרלוונטי אודות אופן ביצוע הניתוח, תוצאות הניתוח, זמן הניתוח, ההרדמה שבה יבוצע הניתוח, פרק זמן הנדרש להחלמה ותופעות שיופיעו לאחר הניתוח וכן, סיכונים של הניתוח. חשוב להגיע מוכנים לקראת הניתוח, על מנת לעבור אותו בצורה הטובה ביותר.

ניתוח אף- זה כדאי?

תחום הרפואה הפלסטית הוא תחום מתקדם מאוד. לא מעט אנשים בוחרים לעבור כיום ניתוחים פלסטיים שונים לצורך שיפור המראה שלהם ושינוי חלקי גוף שונים. על אף שהרפואה כיום מאוד מתקדמת ומרבית המנתחים הפלסטיים הם מנתחים מקצועיים ומנוסים בתחום הניתוחים, הרי שחשוב לדעת מראש שניתוח הוא עדיין ניתוח, גם אם מטרתו היא אסתטית. כלומר, ניתוח פלסטי הוא ניתוח המכיל בו סיכונים שונים מעצם היותו ניתוח כירורגי פולשני. על כן, על מנת להיערך בצורה הטובה ביותר לקראת הניתוח, יש צורך לקרוא אודות הסיכונים השונים שיכולים להתעורר בניתוח אף, אך מעבר לכך, יש למזכר את הסיכונים הכרוכים בניתוח זה למינימום, על ידי בחירה במנתח פלסטי מקצועי, מומחה ומומלץ, בעל ותק וניסיון של שנים בתחום. למנתח הפלסטי הנבחר חייב להיות רזומה של ביצוע לא מעט ניתוחי אף בהצלחה רבה וללא סיבוכים.

סיכונים בניתוח אף

הסיכונים בניתוח אף הינם נדירים, אך הם עדיין קיימים. כיום הסיכונים הכרוכים בניתוח אף הם בעיקר: השפעה לא חיובית של ההרדמה על הגוף אשר תבוא לידי ביטוי בתסמינים פיזיים שונים, דימום חריג מהאף לאחר הניתוח, זיהום אשר יתגלה במקום הניתוח ועוד. מדובר על סיבוכים ברי טיפול, אך כאמור, אין ספק שכדאי להימנע מהסיבוכים הללו כמה שיותר, על ידי בחירת מנתח פלסטי הידוע במומחיותו ומקצועיותו בתחום ניתוחי אף הן לגברים והן לנשים. בחירה במנתח כמו ד"ר מרקוס הראל אשר ביצע לא מעט ניתוחי אף בהצלחה וללא סיבוכים, זוהי הבחירה הטובה ביותר עבור כל אדם המעוניין לעבור ניתוח אף.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

בלט דיסק צווארי

הדיסק הצווארי הוא מבנה רקמה רכה המכסה את העצבים וכלי הדם בצוואר. הוא מורכב משכבה חיצונית הנקראת anulus fibrosus, המקיפה את העצבים וכלי הדם, ושכבה

קרא עוד »

כאבי גב עליון

הגב העליון הוא אזור רגיש מאוד שעלול להיפצע אם לא מטפלים בו. זה יכול להיות כואב לשבת פרקי זמן ארוכים וזה יכול גם לגרום לכאבי

קרא עוד »