כל מה שרציתם לדעת על תפקוד מיני לגבר

תפקוד מיני של גבר זהו אחד הנושאים הרגישים ביותר בעיקר לגברים הסובלים ממנו. בעיות בתפקוד המיני משפיעות על הגבר ברבדים רבים מעבר לפיסי, כאשר פעמים רבות הבעיות בתפקוד המיני משליכות באופן ישיר על חיי היום יום ובין היתר גם על הזוגיות ומערכת היחסים.

בעיות בתפקוד מיני של גבר, מה זה אומר

בעיות בתפקוד המיני פעמים רבות יכולות לנבוע ממחלות שונות כמו למשל מחלת הסוכרת, מחלות שונות של כלי דם או לב, חסימות עורקים, טרשת עורקים, חוסר איזון הורמונלי וכמובן מתח ולחץ נפשיים. הבעיות הפיסיות, הנפשיות והרגשיות עלולות להשפיע באופן ישיר על התפקוד המיני ולגרום לגבר לבעיות למשל בזקפה.

צרו קשר עם המומחים של Primedical לטיפול בתפקוד המיני >>>

כיצד מטפלים בבעיות בתפקוד המיני

טיפול בבעיות בתפקוד המיני צריך להתבצע רק לאחר שנעשה בירור מקיף על מהות הבעיה. בין הטיפולים הניתנים אפשר למצוא:

  • טיפול תרופתי.
  • זריקות לשימוש עצמי בבית.
  • ניתוח של שתל.
  • טיפול על ידי פסיכולוג.
  • טיפול באמצעות סקסולוג.
  • אביזרים כמו משאבה לחיזוק הזקפה וכדומה.

למה חשוב לטפל בבעיות תפקוד מיני

משום שבעיות בתפקוד המיני משפיעות על האדם בכל תחומי החיים, יש חשיבות רבה לטפל בהן. למשל אם הבעיה בתפקוד נובעת ממחלה כלשהי, למעשה בעיית התפקוד של הגבר מובילה אותו לטפל בבעיה חמורה יותר. באם מדובר על בעיה נפשית או רגשית הטיפול ישפר את איכות חייו של האדם ויקרין על סביבתו ועל אנשים בחייו. כמו כן, טיפול בבעיה אשר מביאה לשיפור תפקוד מיני אצל גברים תשפיע באופן ישיר על הבטחון העצמי של האדם, תשפר את מערכת היחסים שלו שיכולה להתערער ולהיפגע בשל בעיית התפקוד. בסופו של דבר תפקוד מיני תקין הוא בריאות פיסית, נפשית ורגשית.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

בלט דיסק צווארי

הדיסק הצווארי הוא מבנה רקמה רכה המכסה את העצבים וכלי הדם בצוואר. הוא מורכב משכבה חיצונית הנקראת anulus fibrosus, המקיפה את העצבים וכלי הדם, ושכבה

קרא עוד »

כאבי גב עליון

הגב העליון הוא אזור רגיש מאוד שעלול להיפצע אם לא מטפלים בו. זה יכול להיות כואב לשבת פרקי זמן ארוכים וזה יכול גם לגרום לכאבי

קרא עוד »