5 טיפים להימנע מעובש באמבטיה

עובש באמבטיה זה עונש אמיתי. אלו כתמים מכוערים על התקרה ועל התקרות, זה ריח לא נעים ותחושה לא נעימה בחדר האמבטיה. קבלו חמישה טיפים שיעזרו לכם למנוע את הופעת העובש, ולשמור על אמבטיה תקינה לגמרי.

הטיפים שימנעו לכם עובש באמבטיה

  1. זכרו שעובש הוא תוצאה ישירה של רטיבות שאינה מתאווררת ולכן לא מתייבשת. לכן חשוב מאוד להקפיד על אוורור מסיבי של חדר האמבטיה. אם יש לכם חלון – פתחו אותו לרווחה למשך זמן מינימלי אף בימים קרים וחורפיים. אם אין חלון השאירו את דלת האמבטיה פתוחה לצורך אוורור לתוך חלל הבית. אם יש לכם אוורור מלאכותי הפעילו אותו לצורך יצירת תנועה של האוויר בתוך חדר האמבטיה.
  2. הקפידו לייבש היטב את חדר האמבטיה, לא להשאיר אף פעם מים או רטיבות בחדר שלא לצורך. זה אומר שמיד לאחר מילוי אמבטיה חשוב לרוקן אותה. נגבו מידית קירות או משטחים אחרים שנרטבו. כך אתם מונעים מהרטיבות להישאר בחדר ולהתקבע לעובש מטריד.
  3. השתמשו בחומרי ניקוי שמונעים עובש. יש כיום במחלקת הניקיון בכל צרכנייה מבחר נרחב של חומרי ניקוי, חלקם עם התוויה ייעודית למניעת עובש. בחרו בחומרים אלו על מנת לנקות את האמבטיה ואת המשטחים השונים בחדרי הרחצה, כך תגנו על האמבטיה ותמנעו הופעה של כתמי עובש.
  4. במידה ונוצר עובש – אל תמתינו. כמו נזקים אחרים גם כתמי עובש נוטים להתפשט הלאה ולנגוס בעוד אזורים. נקו בהקדם האפשרי באקונומיקה. זה החומר המתאים לניקוי ולמיגור העובש מהאזור.

אם יש רטיבות של ממש – חובה לפנות באופן מידי לחברה מקצועית על מנת לפתור את המצב. הפתרון יכלול טיפול במקור הרטיבות וכן הצבת מייבש לחות לייבוש מלא של המקום.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

נעלי כלה

נעלי כלה הן סוג מיוחד של הנעלה. הן מיוצרות לכלה עבור טקס החתונה. הכלה נועלת אותם במשך כל היום. על הכלה לבחור נעליים שגם ייראו

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

בקתות עץ מציעות הרבה יתרונות. לעתים קרובות הם זולים יותר מאשר מקומות לינה רגילים בבתי מלון ואתם לא צריכים לדאוג לגבי מצעים או מגבות. אבל

קרא עוד »