5 טיפים להימנע מעובש באמבטיה

עובש באמבטיה זה עונש אמיתי. אלו כתמים מכוערים על התקרה ועל התקרות, זה ריח לא נעים ותחושה לא נעימה בחדר האמבטיה. קבלו חמישה טיפים שיעזרו לכם למנוע את הופעת העובש, ולשמור על אמבטיה תקינה לגמרי.

הטיפים שימנעו לכם עובש באמבטיה

  1. זכרו שעובש הוא תוצאה ישירה של רטיבות שאינה מתאווררת ולכן לא מתייבשת. לכן חשוב מאוד להקפיד על אוורור מסיבי של חדר האמבטיה. אם יש לכם חלון – פתחו אותו לרווחה למשך זמן מינימלי אף בימים קרים וחורפיים. אם אין חלון השאירו את דלת האמבטיה פתוחה לצורך אוורור לתוך חלל הבית. אם יש לכם אוורור מלאכותי הפעילו אותו לצורך יצירת תנועה של האוויר בתוך חדר האמבטיה.
  2. הקפידו לייבש היטב את חדר האמבטיה, לא להשאיר אף פעם מים או רטיבות בחדר שלא לצורך. זה אומר שמיד לאחר מילוי אמבטיה חשוב לרוקן אותה. נגבו מידית קירות או משטחים אחרים שנרטבו. כך אתם מונעים מהרטיבות להישאר בחדר ולהתקבע לעובש מטריד.
  3. השתמשו בחומרי ניקוי שמונעים עובש. יש כיום במחלקת הניקיון בכל צרכנייה מבחר נרחב של חומרי ניקוי, חלקם עם התוויה ייעודית למניעת עובש. בחרו בחומרים אלו על מנת לנקות את האמבטיה ואת המשטחים השונים בחדרי הרחצה, כך תגנו על האמבטיה ותמנעו הופעה של כתמי עובש.
  4. במידה ונוצר עובש – אל תמתינו. כמו נזקים אחרים גם כתמי עובש נוטים להתפשט הלאה ולנגוס בעוד אזורים. נקו בהקדם האפשרי באקונומיקה. זה החומר המתאים לניקוי ולמיגור העובש מהאזור.

אם יש רטיבות של ממש – חובה לפנות באופן מידי לחברה מקצועית על מנת לפתור את המצב. הפתרון יכלול טיפול במקור הרטיבות וכן הצבת מייבש לחות לייבוש מלא של המקום.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

פלאג אנאלי לא רק לנשים

צעצועי מין נועדו לאפשר חדירה אחורית בטוחה, כיפית, מענגת והדרגתית. אחד המוצרים המוכרים שמאפשרים למשתמש חדירה אל פי הטבעת, ומכאן עינוג של נקודת ה g

קרא עוד »

הדברת נמלי אש

נמלת אש מקומית, מורכבת מארבעה תת-מינים עיקריים: נמלת אש מקומית דרומית, נמלת אש טרופית, נמלת אש מדברית ונמלת אש קטנה. איך תוכלו להתמודד עם נמלת

קרא עוד »