3 סיבות לעשות השתלות שיער בטורקיה

3 סיבות לעשות השתלות שיער בטורקיה

בשנים האחרונות, אנו שומעים על יותר ויותר אנשים (גברים ונשים) אשר נוסעים לטורקיה על מנת לבצע השתלת שיער. טורקיה – מדינה שכנה שברוב המקרים ידידותית לישראל – מכילה לא מעט מרפאות וקליניקות להשתלה, בהן נעשה התהליך ביתר מומחיות. 

תהליך השתלת שיער מלווה באבחון הקרקפת: אבחון השיערה: לקיחת דגימה של זקיקי שיער לדגימה: וביצוע התאמה במעבדה מקצועית. לאחר מכן – במידה וישנה התאמה – נעשית השתלת הזקיקים אל הקרקפת באופן קבוע, זאת על ידי מחט זעירה וביצוע התהליך על ידי רופא מומחה בלבד!

לפרטים נוספים, בקרו באתר של ד"ר זריאן:

https://drzrian.co.il/

אבל למה כדאי לעבור את התהליך דווקא בטורקיה?

מי שירצה לעבור את התהליך, יכול לבחור בטורקיה בשל מספר סיבות: 

  • טכנולוגיה – מכיוון שמעבדות ותעשיות בטורקיה מתמקדות בפיתוח אמצעים וטכנולוגיות להשתלת שיער, רבים בוחרים דווקא במדינה הזאת כדי לבצע את התהליך. 
  • מחיר – בזמן שהשתלת שיער נעשית בארץ בעלות גבוהה של 30 אלף שקלים בממוצע, מחיר השתלת שיער בטורקיה נמוך משמעותית בעוד שהוא כולל טיסה, ושיכון בבית מלון כדי לעבור התהליך. השתלת שיער בטורקיה בקליניקה של רופאה ישראלית – גם היא תעלה פחות, בעוד שאפשר, בעלות שנחשבת חצי מן העלות בישראל – לעבור את התהליך בצורה איכותית שאינה יקרה. 
  • נוחות – גם נוחות היא חלק מהפקטורים לבחירה, בעוד שהשתלה בטורקיה מקנה חופשה בבית מלון ומקום נוח בו אפשר להחלים בקלות וללא מבוכה. 

לסיכום,

השתלת שיער הפכה לדרך מעולה למלא קרקפת דלילה, לכן רבים בוחרים לבצע את הפעולה דווקא בטורקיה, מדינה שכנה ומוכרת לישראלים. 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך