וטרינר 24 שעות – אילו סימפטומטים נחשבים מצב חירום?

וטרינר 24 שעות

בדיוק כמו בני אדם, גם חיות עלולות לסבול מבעיות בריאותיות. בימי שגרה, אנחנו מבצעים בדיקות תקופתיות לחיות שלנו וכך אפשר לזהות התפתחות של בעיות לא חמורות. אבל באירועי חירום שמתפתחים במהירות אין לנו את הזמן לקבוע תור וצריך לעצור הכל כדי לפנות לקבלת יעוץ מקצועי של וטרינר שעובד 24/7. אבל מה הם אירועי חירום? מה המשמעות של אירוע חירום ומה אתם צריכים לעשות ברגע שאתם מבינים שהחיה שלכם נמצאת במצוקה? במדריך הקרוב נציג לפניכם ארבעה סימפטומים שיכולים להעיד על התפתחות של אירוע בריאותי מסכן חיים אצל החיה שלכם והם מחייבים אתכם לעצור הכל ולפנות לעזרתו של הווטרינר שאיתו אתם עובדים או לכל מרפאה שעובדת 24/7.

הזמינו וטרינר חרום >>>

מה מחייב אתכם לעצור הכל ולפנות אל הווטרינר?

  1. מצוקה נשימתית חריפה – עם החיה שלכם לא מצליחה לנשום, יש פה סכנת חיים של ממש ואתם לא יכולים לבזבז רגע אחד נוסף. מצוקה נשימתית מתבטאת בחרחורים, הפסקת נשימה כללית, או שיעול תכוף.
  2. תגובה אלרגית – גם חיות יכולות לסבול מתגובה אלרגית למזון, לגורמים חיצוניים, ואפילו לבעלי חיים אחרים בחשיפה לא מבוקרת, מה שמחייב טיפול בשוק אנפילקטי במהירות האפשרית. 
  3. עילפון או איבוד הכרה – אם הכלב שלכם מאבד הכרה, אתם חייבים לקחת אותו לקבלת טיפול רפואי בו במקום, כדי להבין מה גורם לבעיה הרפואית ומה יכול לסייע לו להתמודד עם הבעיה.

אפאטיות של החיה – חיות שלא מגיבות לבעלים שלהן עלולות להיות חיות שנמצאות במצוקה ופשוט לא מצליחות להביע את עצמן ואת הצרכים שלהן. וזה דורש טיפול דחוף הרבה יותר מכל מה שאתם יכולים לדמיין לעצמכם, פשוט מפני שאי אפשר לדעת מה הבעיה.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

פחד מטיסה

חרדת טיסה היא בעיה נפוצה עבור רוב האנשים. זה לא רק בעיה עבור קשישים, אלא גם עבור צעירים ואפילו ילדים. הסיבה מאחורי הפחד הזה היא

קרא עוד »

מה זה גניקומסטיה?

גינקומסטיה היא מצב שבו רקמת השד גדלה מעבר לדופן החזה. זה יכול להיות תוצאה של שינויים הורמונליים, כמו אלה שנגרמו מהריון או גיל המעבר, או

קרא עוד »