מה הן התופעות כאשר יש חוסר במגנזיום

תוסף מגנזיום

הגוף שלנו זקוק לרשימה ארוכה מאוד של רכיבים שמגיעים בעיקר דרך התזונה שלנו. בעולם המודרני לא חייבים ולא תמיד יכולים לאכול תזונה בריאה, אולם למרבה המזל ישנם תוספי תזונה שמשפרים את המצב ומתווספים היכן שהיה קודם לכן חוסר. גם חוסר במגנזיום יכול להיות בגוף האדם, ואת זה ניתן לראות לפי התופעות הבאות.

כל הזמן עייפים

חשים כל היום מותשים ועדיין מדובר בשעות של הבוקר טרם מאמץ פיזי אחד? יכול מאוד להיות כי קיים לגוף חוסר במגנזיום שבא לידי ביטוי בצורה של תשישות מוגברת לאורכו של יום שלם. לפני שחושבים כי מדובר במחלה או בעיה קשה שמצריכה טיפול מורכב, כדאי לבצע בדיקת דם ולבדוק את רמת המגנזיום שם.

בעיות בשינה

לאנשים שלהם קיים חוסר במגנזיום יש לפעמים סוג של הפרעה בתהליך טבעי ובריא של שינה. אם אתם חווים בעיות בשינה רציפה ועמוקה אולי זה בכלל לא המזרון שפג תוקף אלא ירידה ברמת המגנזיום אצלכם בגוף.

בעיות במערכת העיכול

סובלים לאחרונה בצורה מאוד לא ברורה מעצירות או משלשול ולא אכלתם משהו מקולקל או משהו יותא דופן? לפני שאתם רצים לבלוע כדור קל בטן דעו כי מאוד יכול להיות כי זוהי בכלל בעיה של חוסר במגנזיום שמשפיע גם בצורה כזו על הגוף.

הקשר בין סוכרת למגנזיום

מחקרים רבים מראים כי יש קשר שבין תוסף מגנזיום והחוסר שלו לבין התפתחות של מחלת סוכרת, יכול מאוד להיות כי מחלת סכרת תופיע בעקבות רמת מגנזיום שאינה תקינה.

לחץ דם גבוה

מגנזיום בין היתר מסייע לשמור על לחץ דם תקין בגוף של בני האדם, ואם יש חוסר במגנזיום זה אומר כי צפוי לראות גם שינויים ברמת לחץ הדם שכבר אינה תקינה. אם אתם אנשים בריאים עם לחץ דם תקין בדרך כלל, זה חשוב לוודא אם יש חוסר במגנזיום עם בדיקת דם פשוטה.

קראו עוד על: אבקת קולגן 

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

נעלי כלה

נעלי כלה הן סוג מיוחד של הנעלה. הן מיוצרות לכלה עבור טקס החתונה. הכלה נועלת אותם במשך כל היום. על הכלה לבחור נעליים שגם ייראו

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

בקתות עץ מציעות הרבה יתרונות. לעתים קרובות הם זולים יותר מאשר מקומות לינה רגילים בבתי מלון ואתם לא צריכים לדאוג לגבי מצעים או מגבות. אבל

קרא עוד »