זו הסיבה שהרגליים שלכם מסריחות

1675184-min

ברומודוזיס, או כפות רגליים מסריחות, הוא מצב רפואי שכיח מאוד. זה נובע מהצטברות זיעה, הגורמת לצמיחת חיידקים על העור. חיידקים אלה גורמים לריחות רעים. זיהומים פטרייתיים כמו כף הרגל של אתלט, יכולים גם הם להוביל לברומודוזיס.
אין ספק שגרביים אנטיבקטרליאליות יפתרו את הבעיה!

זה למה הרגלים שלכם מסריחות

ישנן סיבות רבות לכך שכף הרגל תהא מסריחה ובלתי נסבלת בריחה. עובש, זיעה מצטברת וחוסר בניקיון הרגל לעיתים תכופות, כל אלה עשויים להיות הגורמים העיקריים לכף רגל מסריחה.

טיפולים ביתיים לכפות רגליים מסריחות

טיפים אלה יכולים לעזור להפחית את ריח כף הרגל. המפתח הוא לוודא שאתם עוקב אחריהם באופן קבוע ובזהירות.

שימרו על כפות רגליים נקיות ומסודרות

השתמשו בסבון עדין ובמברשת, כדי לשפשף ולשטוף את כפות הרגליים לפחות פעם ביום. הזמן הטוב ביותר לעשות זאת הוא במהלך מקלחת הבוקר או הערב. חשוב לייבש את כפות הרגליים לחלוטין לאחר המקלחת. שימו לב במיוחד בין בהונות הרגליים, שם כל רטיבות יכולה לגרום בקלות לחיידקים לצמוח.

גזיזת ציפורניים

גזזו את ציפורני הרגליים לעיתים קרובות, כך שהם יהיו קצרים תמיד, וודאו לנקות אותם באופן קבוע.

הסירו את העור הקשה והמת מהרגלים בעזרת קובץ רגל. עור קשה הופך להיות מעורפל ורך כאשר הוא רטוב, ויוצר מקום בו חיידקים אוהבים לחיות.

החלפת גרביים למניעת חיידקים

החליפו את הגרביים לפחות פעם ביום. אם אתה נמצא בסביבה חמה, מתעמלת, או בכל מצב אחר בו הרגליים שלכם עלולות להזיע, עליכם להחליף גרביים לעיתים קרובות יותר.
הקליקו כאן כדי לרכוש גרביים לטיולים אשר שומרות על ריח נעים ועוד בריא ברגליים!

הצטיידו בשני זוגות נעליים – זה מאפשר לכל זוג להתייבש ביסודיות מזיעה או לחות למשך יום שלם לפני שהם נלבשים שוב פעם ברגליכם.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

נעלי כלה

נעלי כלה הן סוג מיוחד של הנעלה. הן מיוצרות לכלה עבור טקס החתונה. הכלה נועלת אותם במשך כל היום. על הכלה לבחור נעליים שגם ייראו

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

בקתות עץ מציעות הרבה יתרונות. לעתים קרובות הם זולים יותר מאשר מקומות לינה רגילים בבתי מלון ואתם לא צריכים לדאוג לגבי מצעים או מגבות. אבל

קרא עוד »