הסרת קעקועים

הסרת קעקועים

משלב ההחלטה ועד לשלב הביצוע

ההחלטה להסיר את הקעקוע

מזל טוב! החלטתם להסיר את הקעקוע, בין אם כסימן להתבגרות, בין אם כסימן לאיזון, בין אם כי הקעקוע לא מוצא חן בעיניכם יותר או שהאמירה שלו לא רלוונטית עבורכם – לא משנה מה הסיבה לרצון שלכם להסיר את הקעקוע, העיקר שיש סיבה, ובשביל זה אנחנו כאן, כדי לסבר את אוזניכם עם מידע חשוב במיוחד, שכל כולו הוא בעד תהליך ההסרה. זה הזמן להתרגע ולחשוב על הטוב בלבד.

כמה זמן נדרש כדי להסיר קעקוע?

מי שסקרן לדעת כמה זמן ייקח לקעקוע להיעלם, הינה לכם התשובה: אין תשובה ברורה ומוחלטת, תלוי בצבע, בעומק, בזמן שהקעקוע חרוט בגופכם, בגיל שלכם ובגילו של הקעקוע, גורמים נוספים יכולים לשנות את זמן ההסרה בין אדם לאדם. מה שחשוב הוא להתאזר בסבלנות כי בסופו של דבר הקעקוע יוסר, אתם רק צריכים להמתין ולחכות לרגע הנכון, לטיפול האחרון.

מה לגבי המחיר? האם הוא משתנה בהתאם לזמן הטיפול?

אם תהיתם לגבי המחיר עבור הסרת הקעקוע, הינה לכם תשובה נוספת שתשמחו לשמוע. המחיר לא משתנה בהתאם למספר המפגשים שיידרשו כדי להעניק לכם טיפול. אתם הרי לא אשמים אם הגוף שלכם מסרב תחילה להיפרד מהעיטור המוטבע בתוכו. לכל אדם נדרש זמן אחר להסרת הקעקוע. רק סבלנות תאפשר לכם להגיע לרגע המיוחל בלי מהמורות בדרך.

לאלחש את הכאב, לטשטש את הפחד המיותר ממנו

הסרת הקעקוע כמו הסרת שיער בלייזר היא תהליך שיש בו מעט כאב, אבל לאלו שאין להם יכולת לסבול כאב מכל סוג, יש פתרון מושלם – קנו בבית מרקחת משחת אלחוש "אמלה" או משהו דומה לה. המשחה מרגיעה את האזור, וכל תהליך הסרת הקעקוע בלייזר אינו מורגש כמעט. תרגישו מעט עקצוץ בעור, אבל לא משהו שלא תוכלו לסבול את כאביו. ודאי לא משהו שיטריד אתכם. רק הקפידו למורח את המשחה שעה וחצי לפני התור המיוחל. הכי חשוב – תתייחסו לכל התהליך הזה כאל מסע שההגעה ליעד קרבה ומבטיחה לכם גוף חלק ונקי מקעקועים לא רלוונטיים.

האם נשארים סימנים לאחר הסרת קעקועים בלייזר?

מי שחושש מצלקות לאחר הסרת קעקועים מן הגוף בלייזר יכול להיות רגוע ובטוח כי שום צלקת לא ממתינה לו בסיום התהליך. הטכנולוגיה המתקדמת של ימינו מאפשרת לטפל בהסרת הקעקוע ללא כל בעיה, ללא כל סימנים, ללא כל צלקות.

טכנולוגיה מתקדמת ותמיכה בכל התהליך

תהליך הסרת הקעקועים מתבצע באמצעות מכונה מיוחדת המיועדת למטרה זו. לכל שאלה תוכלו למצוא תשובה אצל מסירי הקעקועים המקצועיים. תוכלו להתייעץ לפני התהליך, במהלכו ובסופו, אתם לא לבד, זה מה שחשוב להבין, מישהו מוביל אתכם יד ביד עד להשגת המטרה. העיקר שתהיו שלמים עם הצעד שהחלטתם עליו.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

בלט דיסק צווארי

הדיסק הצווארי הוא מבנה רקמה רכה המכסה את העצבים וכלי הדם בצוואר. הוא מורכב משכבה חיצונית הנקראת anulus fibrosus, המקיפה את העצבים וכלי הדם, ושכבה

קרא עוד »

כאבי גב עליון

הגב העליון הוא אזור רגיש מאוד שעלול להיפצע אם לא מטפלים בו. זה יכול להיות כואב לשבת פרקי זמן ארוכים וזה יכול גם לגרום לכאבי

קרא עוד »