הכל על הרמת עפעפיים

1285957-min

אחד הניתוחים הנפוצים בקרב מבוגרים, נשים וגברים, הוא ניתוח הרמת עפעפיים. זהו ניתוח שנדרש בקרב אנשים שהעפעפיים שלהם מתחילים לצנוח כלפי מטה, מה שיוצר אצלם מראה מאוד לא אסתטי, עייף ומבוגר, וכן יכול להפריע להם לראות כמו שצריך.

עם הזמן, העפעפיים צונחים כלפי מטה, בין אם זה כתוצאה מהיווצרות קמטים באזור ובין אם זה כתוצאה מ"התבגרות ועייפות" של העור, אשר לא מצליח להחזיק אותם למעלה. על כן הם מתחילים לצנוח כלפי מטה ולפגוע במרחב הראייה.

נהוג לבצע ניתוחים כאלה, שכן אחרת העפעפיים עלולים לצנוח עוד ולצמצם באופן נרחב את מרחב הראיה, מה שיכול לסכן את המטופל וכן לאלץ אותו להרכיב משקפיים או להשתמש באמצעים אחרים בשביל לראות טוב יותר.

לפני שנסביר כיצד מתבצע הניתוח, יש להדגיש במקרים מסוימים, בעיקר בקרב נשים, מדובר על צניחה של כל האזור, החל מהמצח והגבות ועד לעפעפיים. לכן, ייתכן ויידרש תהליך מעט יותר מורכב בשביל לייצר מראה אסתטי יפה יותר וגם בשביל לשפר את איכות הראייה.

כיצד מבצעים ניתוח הרמת עפעפיים

תחילה הרופא יאבחן את המצב של המטופל או המטופלת, יכריע במה מדובר ואיזה טיפול נדרש לבצע. היום אפשר לעשות ניתוח אף או כל ניתוח סטנדרטי וכן ניתן למצוא דרכים לבצע את התהליך של הרמת עפעפיים מבלי לעבור ניתוח פולשני בהרדמה מלאה.

בעיקרון, לרוב הניתוח כולל הסרת עודפי עור ושומן מהמקום. זה נעשה באמצעות חתך נקודתי שמתבצע באזור. הניתוח כולל גם עפעפיים עליונות וגם תחתונות. משך זמן הניתוח לא נמשך יותר משעתיים, כאשר זמן ההחלמה ממנו הוא מאוד קצר.

לפני הניתוח הרופא יעדכן את המטופל או המטופלת, מה הוא הולך לעשות ומה ההשלכות של טיפול זה.

רוצים לקרוא עוד? הכנסו וקראו הכל על הרמת עפעפיים.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

צריכת קנאביס רפואי
בריאות
גל

צריכת קנאביס רפואי – למה הוא משמש?

צריכת קנאביס רפואי נפוצה בקרב חולים רבים אשר נאלצים להתמודד עם מחלות קשות ולעתים גם מחלות שנחשבות לפחות קשות. סגולותיו הרפואיות של הקנאביס מסייעות בעידוד

קרא עוד »

אני גל, ברוכים הבאים לבלוג שלי :)

בבלוג שלי תמצאו מגוון מאמרים בכל התחומים:

צרכנות, אסתטיקה ויופי, רפואה, סיעודי, רפואה אלטרנטיבית, טכנולוגיה וכו'

© 2019 All Rights Reserved