האם יש טיפול לנחירות בלילה

טיפול לנחירות בלילה

כאשר מדובר על נחירות בלילה, יש לא מעט גורמים שעלולים לתרום לכך.

אחד מהגורמים הנפוצים ביותר הוא משקל עודף, מפני שהעמסת משקל עודף על הצוואר והגרון שלכם עלול להגביר את הסיכויים לנחור.

בנוסף על כך, יש גם גורמים ביולוגיים שעלולים להשפיע על הסיכויים לנחור בלילה, לדוגמא: לגברים יש פתחי אוויר רים יותר לעומת נשים, ולכן יש להם סיכוי גדול יותר לנחור.

גם לתנוחת השינה יש השפעה ישירה על הסיכויים לנחור, וליתר דיוק, לתנוחה של שכיבה על הגב.

אפילו לצורה של הפה שלכם או אף סתום כתוצאה מהצטננות יכולים לגרום לכם לנחור בלילה.

אז האם יש טיפול לנחירות בלילה? לפניכם כמה פתרונות לטיפול לנחירות בלילה

  • תשתמשו במכשיר אדים – נכון שאוויר יבש הוא ככל הנראה לא הסיבה העיקרית לכם שאתם נוחרים, אבל הוא בהחלט לא יעזור לכם להתגבר לע נחירות. לכן מומלץ שתשתמשו במכשיר אדים לפחות בהתחלה, על מנת שתוכלו לחוות הקלה בתסמינים שלכם. הלחות באוויר תסייע בשימון הגרון שלכם, כך שלאוויר יהיה קל יותר להיכנס ולצאת מבלי להרעיש.
  • תפעילו את שרירי הגרון והלשון שלכם – אנשים נוחרים כאשר שרירי הלשון והגרון שלהם רפויים מדי. לכן, אם תעבדו על חיזוק השרירים האלה, ייתכן מאוד שזה יעזור לכם להפסיק לנחור בלילה. שירה היא דרך מצוינת ומהנה לתרגל את השרירים בגרון שלכם. כדי להפעיל את שרירי הלשון שלכם, אתם יכולים למקם את קצה הלשון שלכם מאחורי השיניים העליונות שלכם ולהחליק אותה אחורה וקדימה במשך מספר דקות ביום.
  • תקפידו על שינה מספקת – תשישות עלולה לגרום לשרירי הגרון והלשון שלכם להירגע, ולהגביר את הסיכויים שלכם לנחור. חשוב לישון בין שבע לתשע שעות מדי לילה. אם אתם מתקשים לישון, חשוב שתבחנו דרכים טבעיות לישון היטב, מפני שאלכוהול ותרופות הרגעה מגבירים את הסיכויים שלכם לנחור.

קראו על פתרון לנחירות עם אורנה ארדיאנסן

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

נעלי כלה

נעלי כלה הן סוג מיוחד של הנעלה. הן מיוצרות לכלה עבור טקס החתונה. הכלה נועלת אותם במשך כל היום. על הכלה לבחור נעליים שגם ייראו

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

בקתות עץ מציעות הרבה יתרונות. לעתים קרובות הם זולים יותר מאשר מקומות לינה רגילים בבתי מלון ואתם לא צריכים לדאוג לגבי מצעים או מגבות. אבל

קרא עוד »