אביזרי יוגה ופילטיס – מה חשוב לדעת לפני שקונים?

בעשור האחרון חלה עלייה במודעות לגבי חיזוק שרירי הליבה, עבודה על גמישות, הזרמת דם וחמצן על התאים בגוף, מבלי קשר לפעילות האירובית אותה אנו מבצעים בין אם זה ריצה, הליכה, שחיה או רכיבה על אופניים. שרירים אלו אחראיים על היציבה ושיווי המשקל וחיזוקם מסייע למנוע בעיות רבות רבות כמו דלקות מפרקים, היחלשות של העצמות וחוסר יציבה או איזון פיזי. אפשר לעשות יוגה ופילטיס במסגרת חוג או סטודיו או לחילופין לרכוש אביזרי יוגה ופילטיס אלינו הביתה. איך עושים את זה?

מתאימים את האביזרים לצרכים שלנו

יש מגוון רחב של אביזרי יוגה ופילטיס כמו גומיות מסוגים שונים, כדור פילטיס קטן או גדול, קוביות יוגה, מג‘יק – טבעת פילטיס ועוד. את האביזרים כדאי לרכוש לפי מטרות האימון שלנו. למשל, אם אתם רוצים לחזק את הבטן העליונה והתחתונה, כדאי לרכוש מכשיר מקצועי לכפיפות בטן ומזרן פילטיס. אם חשוב לכם לעצב ולחזק את הרגליים וירכיים, כדאי להשקיע בגומיות התנגדות ובמשקולות. כמובן שיש מוצרים שכל אחד צריך לאימונים שלו כמו כפפות אימון.

כמה טיפים לאימון בבית

  • התחברו לאפליקציה או עקבו אחרי מאמן שנותן לכם השראה.
  • שלבו עם אימוני הכוח גם אימונים אירוביים שתוכלו להשיג את המטרות, לשמור על משקל גוף תקין ומאוזן לאורך זמן ולהנות מהיתרונות של שני סוגי האימונים.
  • הגדירו מטרות ושנו אותם מפעם לפעם בהתאם להישגים שלכם.
  • שלבו עם האימונים תפריט תזונה איכותי, מאוזן הכולל את כל רכיבי המזון החיוניים לגוף.   
  • אתגרו את עצמכם עם תרגילים קשים שאתם לא מצליחים עד הסוף לעשות. 

שלבו באימונים מוזיקה, זה תמיד נותן אנרגיה ומאפשר להתמיד באימון לאורך זמן.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

נעלי כלה

נעלי כלה הן סוג מיוחד של הנעלה. הן מיוצרות לכלה עבור טקס החתונה. הכלה נועלת אותם במשך כל היום. על הכלה לבחור נעליים שגם ייראו

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

בקתות עץ מציעות הרבה יתרונות. לעתים קרובות הם זולים יותר מאשר מקומות לינה רגילים בבתי מלון ואתם לא צריכים לדאוג לגבי מצעים או מגבות. אבל

קרא עוד »